رنگ های میکروسمنت

سمنت دیزاین از شروع فعالیت به ارائه گستره نامحدود رنگ ها متناسب با نظر کارفرمایان تمرکز داشت.میکروسمنت دارای تنوع گسترده ای از رنگ ها با قابلیت انتخاب رنگ های پایه ای هستند،چارت رنگی 120 رنگی که میتوانند در ترکیب با هم به هر رنگ قابل تصوری که شما نیاز دارید را فراهم کنیم که 320 رنگ خارجی و 980 رنگ داخلی تا به الان اضافه شده است.
منحصر به فرد سازی فضای شما هرگز به این راحتی نبوده است و ما این کار را برای شما انجام می دهیم،کار را به ما بسپارید.

خارجی
322 رنگ

چارت NCS در سمنت دیزاین برای سطوح خارجی با 322 رنگ پیشنهاد میشود

داخلی
980 رنگ

رنگ ها پویایی فضا را تعبیر میکنند و فضاها را شخصی میکنند. 980 رنگ NCSدر فضای داخلی هر نوع دکور و سبکی که نیاز دارید را به شما پیشنهاد میده و رنگ مورد نظر شما را تامین میکند.

پوشش های نهایی

تنوع در ظاهر نهایی:

نمونه های متقاوتی از بافت ها ( نمونه های متنوعی میکروسمنت) و لاک ها هستند که ظاهر نهایی و تمام شده میکروسمنت رو متمایز می کنند.

از آنجایی که میکروسمنت یک محصول متخلخل هست لایه ای محافظ باید روی کار اعمال شود تا آن را غیر قابل نفوذ کند و درمقابل گردو خاک محافظت کند.

3 نمونه لایه لاک محافظ برای اتمام کار در میکروسمنت داریم.

لاک مات

ظاهری بسیار طبیعی به پوشش نهایی می دهد که رنگ کار ملایم نشان می دهد.

لاک ابریشمی

ظاهری بین لاک مات ولاک براق می دهد. پرطرفدارترین لاک هست و ظاهری مدرن به کار می دهد.

لاک براق

رنگ را روشن و تقویت می کند و اثر مرمری به کار می دهد.

لاک فلزات

لاک فلز در واقع ظاهری طبیعی ویا اثر زنگ زدگی در پایان کار ایجاد می کنند که از ذرات خود فلز ساخته شده است.

از فضای خود لذت ببرید. و آنهارا از ظاهری مصنوعی به فضاهای صنعتی و مدرن تبدیل کنید.

باتوجه به تنوع محصولات و رنگ فلزات ،پرداخت هایی نهایی متنوعی مثل لاک های فلزات و پتینه ها وجود دارند. نمونه های اضافه ای برای طراحی سطوح، با اثر همگنی از بازتاب فلزات هستند.

لاک نقره

نقره فلز شناخته شده ای از دوران باستان است . با توجه به قدرت و تجملات ،نقره یک‌ متریال قدیمی‌در تاریخ دکوراسیون و مکمل متداولی در پروژه های مشهور معماری است .

لاک طلا

طلا فلز گرانبها با رنگ مجلل طلایی که مردم را از ما قبل تاریخ شیفته کرده و همیشه با ارزش بوده است . هزاران سال بزای ساختن جواهرات و سکه ها استفاده شده و همیشه یاد آور قدرت و ارزش است .

لاک مس

زیباست چون رنگ فلزی درخشنده دارد ، مس یک متریال قدیمی در دنیای مجسمه سازی ، جواهرات، معماری و هنر است .در دکوراسیون معاصر هم تلفیق شده ، سمنت دیزاین با ظاهر براق و‌درخشان مس را ایجاد می‌کند،

لاک تخته سیاه

پیازا سمنت دیزاین موفقیت بزرگی در‌میان طراحان و معماران بدست آورد نه تنها به خاطر‌ سهولت در قابلیت اجرا در اقلیم های مختلف بلکه به خاطر خاص بودن ظاهرش و نوشتن گچ روی آن و قابلیت مغناطیسی داشتن

بافت ها

سمنت دیزاین علاوه بر نیاز های مشتری بر‌ پایه طراحی ها ، تکنولوژی ، توسعه و زیبایی و احترام به طبیعت وابسته است ، با قدر دانی از این الهامات خلاقانه و موفق ،سمنت دیزاین جدید ترین طراحی ها و بافت ها ی روز را دنبال می‌کند و هر پوشش خواسته شده را پیشنهاد می‌دهد .

سوالات متداول

رنگدانه ها از رنگ های پایه معدنی استفاده می‌شود ،این امکان را داریم که پایه معدنی ها را از پایه های ارگانیک تمییز بدهیم.رنگدانه های پایه معدنی بهترین رفتار را دارند زمانی که با سیمان قلیایی مواجه می‌شوند .رنگدانه های ارگانیک ( مولکول هاش شامل کربن هستند) ثبات کمتری دارند و زمانی که هوا از یک جز به جز دیگر منتقل می‌شود بدون خواص رنگدانه ها یا روی سطح منتقل می‌شوند در نتیجه در زمان اولیه رنگ کاملا ناپدید می‌شود .رنگدانه های معدنی در ملات و بین با ثبات نگه داری می‌شود

اجرا میکروسمنت به صورت کار دستی است . دلایلی همچون نحوه اجرای محصول و یا غلتطک مورد اسفاده می تواند باعث ایجاد تفاوت های کوچکی در میزان روشنایی نمونه سمپل و کار اجرا شده پروژه شود. کارهای اجرا شده در سمپل ها با غلتک انجام شده هرچند که اگر کار با پیستوله رنگ انجام شود براقیت بیشتری به کار بدهد.

بله ، می توان رنگ های متنوع میکروسمنت را روی یک سطح ترکیب کرد. فقط باید محدوده ها روی سطح به دقت تفکیک شود.